GWARANCJA JAKOŚCI

Home / GWARANCJA JAKOŚCI

 

Pracownia DUQTOR to firma rodzinna, która mechanicznymi uszkodzeniami w głowicach USG zajmuje się już ponad 15 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia powierzone nam do obsługi poddane zostały starannej i precyzyjnej obróbce technologicznej. Współpracujemy z pionierem rynku polskiego w zakresie technologii próżniowej, dzięki czemu sprawdzona od lat, własna technologia know-how jest bezpieczna i przynosi rezultaty niemalże 100% satysfakcji naszych klientów.

Zgodnie z regulaminem naszych usług, przyjmujemy do naprawy uszkodzenia polegające na:
– mechanicznym uszkodzeniu soczewki akustycznej głowicy USG
– mechanicznym uszkodzeniu obudowy głowic USG
– mechanicznym uszkodzeniu izolacji przewodów do USG
– mechanicznym uszkodzeniu dławika głowicy USG.

Efektem naszej pracy jest wytworzenie nowej soczewki akustycznej lub nowego dławika w warunkach próżni lub wykonanie hermetyzacji (uszczelnienia) obudowy lub zabezpieczenie izolacji przewodów. Wykonujemy również usługę zmiękczania przewodów, mającą na celu uelastycznienie twardego kabla zwłaszcza przy głowicy USG, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko pęknięcia izolacji.

Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której wykonane czynności nie spełnią Państwa oczekiwań, oferujemy 12 miesięczny okres gwarancji na świadczone usługi. Gwarancją objęte są te partie urządzenia, które poddane zostały obróbce w naszej pracowni, na polecenie i w porozumieniu z Klientem.

Należy jednak mieć na uwadze to, że istnieją uszkodzenia, w których gwarancja nie będzie miała zastosowania:

– uszkodzenia nie powiązane z wykonywaną przez nas usługą,
– uszkodzenia wynikające z użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem,
– uszkodzenia wynikające z ekspozycji sprzętu na działanie wysokich temperatur lub promieni UV
– uszkodzenia wynikające ze stosowania niewłaściwych środków dezynfekujących, osłon lub ich braku.

Prosimy również nie ingerować we własnym zakresie w elementy urządzenia. Jeżeli po wykonaniu naszej usługi nastąpi taka ingerencja ze strony Klienta lub innej firmy serwisowej, gwarancję udzieloną przez naszą pracownię uznaje się za nieważną.

ikona ikona